Wiadomości z Zabrza

Zabrze: pobili, bo chcieli wymierzyć sprawiedliwość

  • Dodano: 2019-07-02 07:30, aktualizacja: 2019-07-02 07:49

Zabrzańscy policjanci zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o pobicie 4 osób. Za pomocą drewnianego kija, gazu pieprzowego i pięści chcieli wymierzyć sprawiedliwość za skradziony sprzęt budowlany i pieniądze. 3 pokrzywdzonych nie miało nic wspólnego z kradzieżą. Jeden w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Czynności w sprawie trwają.

Policjanci z III komisariatu zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o pobicie 4 osób

Do zdarzenia doszło w parku miejskim przy ul. Sikorskiego. Z wstępnych ustaleń wynika, że 4 osoby wykonywały prace przy ogrodzeniu posesji jednego z podejrzanych. Po ich wykonaniu właściciel posesji zorientował się, że należący do niego sprzęt budowlany zniknął. Podejrzewał, że został okradziony przez osoby, które wykonywały u niego pracę. Kiedy odzyskał sprzęt, zorientował się że została mu jeszcze skradziona gotówka. Tym razem 45-latek postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość i wspólnie z 24-letnim synem pojechał do parku miejskiego, gdzie przebywały osoby, które u niego pracowały. Przy użyciu drewnianego kija, gazu pieprzowego i pięści usiłował odzyskać skradzione pieniądze. Pobili nie tylko sprawcę kradzieży, ale również 3 inne osoby, w tym kobietę.

Niestety, 30-letni mężczyzna z urazem głowy i w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Pozostali pokrzywdzeni doznali ogólnych obrażeń ciała. Podejrzani zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Na czas trwającego postępowania zostali objęci dozorem policyjnym. Podejrzanym grozi kara do 8 lat więzienia. Czynności w sprawie trwają.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Papito

    To bekna za zabójstwo bo jeden z nich nie zyje właśnie ten 30 latek. Gnijcie 25 lat szuję!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.