Wiadomości z Zabrza

Zabrze: Dziś nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

 • Dodano: 2020-06-05 06:45, aktualizacja: 2020-06-05 07:06

Z inicjatywy Klubu Radnych Koalicja Obywatelska - Nowe Zabrze, dziś (5 czerwca) o godz. 12:00 odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta.

Powodem jej zwołania jest fatalna sytuacja finansowa Zabrza oraz stanowczy sprzeciw Klubu Radnych Koalicja Obywatelska - Nowe Zabrze wobec braku działań ze strony władz Miasta, aby zmienić ten stan rzeczy.

Klub Radnych Koalicja Obywatelska - Nowe Zabrze domaga się natychmiastowego podjęcia prac nad Programem Stabilizującym Budżet Miasta na lata 2020 - 2023 oraz pilnego wdrożenia go w życie.

Poniżej porządek obrad.

Zabrze: Dziś nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

Komentarze (4)    dodaj »

 • No tak

  Pompowanie propagandowego balonika sukcesu zamiast prowadzenia polityki rzetelnej produkcji przemysłowej zawsze się kończy dużym " bum'

 • hromani

  Pieniądze aż się proszą same o wzięcie - niestety sprzedaż tak uciążliwych zasobów lokalowych miasta stoi w miejscu.

 • Mieszkaniec

  Proponuję jeszcze zlikwidować TV Zabrze - nikomu to nie służy, zero oglądalności, beznadziejny poziom dziennikarstwa, wiadomości o życiu miasta praktycznie żadne, a generacja kosztów - nie mała.

 • Mieszkaniec

  Od ubiegłego roku czekam ( i nie tylko ja ) na wykup od gminy mieszkania.Pieniądze na wycenę oczywiście dawno poszły w gulik i totalne NIC. Skoro jest taka ciężka sytuacja i miasto narzeka że musi dopłacać do mieszkań komunalnych to do cholery - ruszcie tyłki i zajmijcie się tym co do Was należy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również