Wiadomości z Zabrza

Zabrze: Dziś nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

 • Dodano: 2020-06-05 06:45, aktualizacja: 2020-06-05 07:06

Z inicjatywy Klubu Radnych Koalicja Obywatelska - Nowe Zabrze, dziś (5 czerwca) o godz. 12:00 odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta.

Powodem jej zwołania jest fatalna sytuacja finansowa Zabrza oraz stanowczy sprzeciw Klubu Radnych Koalicja Obywatelska - Nowe Zabrze wobec braku działań ze strony władz Miasta, aby zmienić ten stan rzeczy.

Klub Radnych Koalicja Obywatelska - Nowe Zabrze domaga się natychmiastowego podjęcia prac nad Programem Stabilizującym Budżet Miasta na lata 2020 - 2023 oraz pilnego wdrożenia go w życie.

Poniżej porządek obrad.

Zabrze: Dziś nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

Sylwia GerlaczekSylwia Gerlaczek
Źródło: Klub Radnych Koalicja Obywatelska - Nowe Zabrze

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • No tak

  Pompowanie propagandowego balonika sukcesu zamiast prowadzenia polityki rzetelnej produkcji przemysłowej zawsze się kończy dużym " bum'

 • hromani

  Pieniądze aż się proszą same o wzięcie - niestety sprzedaż tak uciążliwych zasobów lokalowych miasta stoi w miejscu.

 • Mieszkaniec

  Proponuję jeszcze zlikwidować TV Zabrze - nikomu to nie służy, zero oglądalności, beznadziejny poziom dziennikarstwa, wiadomości o życiu miasta praktycznie żadne, a generacja kosztów - nie mała.

 • Mieszkaniec

  Od ubiegłego roku czekam ( i nie tylko ja ) na wykup od gminy mieszkania.Pieniądze na wycenę oczywiście dawno poszły w gulik i totalne NIC. Skoro jest taka ciężka sytuacja i miasto narzeka że musi dopłacać do mieszkań komunalnych to do cholery - ruszcie tyłki i zajmijcie się tym co do Was należy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.