Wiadomości z Zabrza

Zabrzański Biznesplan – Twój pomysł na biznes!

  • Dodano: 2021-10-21 08:15, aktualizacja: 2021-10-21 08:30

W Zabrzu rusza dziewiąta edycja konkursu „Zabrzański Biznesplan”. Pomysły na własny biznes można zgłaszać do Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości do 31 grudnia br. Na pewno warto, gdyż na laureatów konkursu czekają cenne nagrody, w tym m.in. nagrody pieniężne, pomieszczenia pod działalność gospodarczą, obsługa prawna i podatkowa, coaching biznesowy i in.

Konkurs "Zabrzański Biznesplan"

Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości i pobudzenie aktywności mieszkańców w kierunku podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Zabrzu. Uczestnicy mogą liczyć na cenne nagrody ufundowane przez organizatorów oraz partnerów, którymi są firmy i instytucje od wielu lat funkcjonujące rynku. Łączna pula nagród w ósmej edycji konkursu wyniosła ponad 200 tys. zł i nie inaczej będzie i tym razem.

Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym etapie uczestnicy powinni złożyć wypełnione formularze, w których sporządzą biznesplan (do 31 grudnia). W drugim etapie konkursu nadesłane biznesplany zostaną ocenione pod względem formalnym i merytorycznym przez Kapitułę konkursu. Podczas finałowej gali ogłoszone zostaną wyniki i wręczone nagrody oraz wyróżnienia.

Zarządzenie oraz regulamin znajdą Państwo TUTAJ.

Szczegółowych informacji nt. konkursu „Zabrzański Biznesplan” udziela Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości - ul. Powstańców Śląskich 3, nr tel.: 32 2739775, e-mail: sekretariat_zcrp@um.zabrze.pl.

Zabrzański Biznesplan – Twój pomysł na biznes! / fot. UM Zabrze

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również