Wiadomości z Zabrza

Zabrzańscy policjanci pilotowali pacjenta do szpitala!

  • Dodano: 2020-08-12 13:00

Wczoraj w nocy mundurowi z zabrzańskiej drogówki pilotowali do szpitala w Zabrzu karetkę pogotowia, z ciężko chorym pacjentem. Policjanci prowadzili pilotaż od autostrady A4 w Zabrzu, a transport medyczny rozpoczął się aż w Krakowie. Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji stróżów prawa, wymagający specjalistycznej pomocy medycznej pacjent, dotarł do szpitala na czas.

Wczoraj w późnych godzinach nocnych, policjanci zabrzańskiej drogówki, zostali wezwani do pomocy przy pilotażu karetki Pogotowia Ratunkowego wraz z pacjentem do Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Transport medyczny rozpoczął się już w Krakowie, więc liczyła się każda chwila. W sprawnym i bezpiecznym pilotażu do szpitala pomogli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu - sierż.szt. Jacek Szyjka oraz st.post. Beniamin Hachaj

Policjanci, podeszli do sprawy absolutnie priorytetowo wiedząc, że w grę wchodzi ludzkie życie

Przy użyciu sygnałów pojazdu uprzywilejowanego, stróże prawa wykonują różnego rodzaju pilotaże na terenie naszego miasta. Dzięki dynamicznej i profesjonalnej współpracy Policji i Pogotowia Ratunkowego pacjent dotarł do szpitala na czas, gdzie czekał na niego personel medyczny. 

"Pomagamy i chronimy" - to hasło towarzyszy nam w codziennej służbie. Służbie, w której przede wszystkim chronimy życie i zdrowie mieszkańców. Często "Nawet z narażeniem życia...".

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.