Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Zabrzanin groził policjantowi śmiercią. Został objęty dozorem policyjnym

  • Dodano: 2019-02-21 10:45

Mężczyzna, który groził policjantowi śmiercią, a kolejnych znieważył, został objęty policyjnym dozorem, poręczeniem majątkowym i zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.

Za popełnione przestępstwa podejrzanemu grozi mu kara do 2 lat więzienia

Zabrzańscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych wobec policjanta, który był po służbie, a także znieważenie interweniujących funkcjonariuszy. Do zdarzenia doszło w Biskupicach, kiedy policjant będąc po służbie szedł do sklepu na zakupy. Na swojej drodze spotkał 22-letniego mieszkańca Zabrza, wobec którego w czasie służby podejmował wielokrotnie interwencje. Mężczyzna na widok policjanta będącego bez munduru, zaczął go wyzywać i grozić śmiercią. Wykrzykiwał, że go zabije za interwencje podejmowane wobec jego osoby. Agresywnie ruszył w stronę policjanta. 28-latek natychmiast powiadomił dyżurnego, który na miejsce skierował policyjny patrol. Podejrzany interweniujących policjantów również znieważył. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego postępowania zastosowano wobec niego policyjny dozór, poręczenie majątkowe, a także zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Lol

    Hahaha śmiech na sali. Może napiszcie o tym ilu policjantów na służbie lub poza nią zniewaza ludzi z którymi mieli do czynienia podczas służby.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.