Wiadomości z Zabrza

Za nami turniej Sparta CUP, w którym wzięło udział blisko 100 młodych piłkarzy [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2024-03-18 10:45

W sobotę zabrzańscy piłkarze w wieku 10-11 lat wzięli udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze. Podczas Sparta Cup 2024 zorganizowanym w Mikulczycach rywalizowało ze sobą sześć zespołów.

Wiosenna edycja turnieju piłki nożnej Sparta Cup

W sobotę 16 marca odbył się turniej piłki nożnej Sparta CUP, podczas którego zabrzańskie drużyny rywalizowały o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze. Wydarzenie zostało zorganizowane na obiekcie KS MOSiR Sparta Zabrze, gdzie od godziny 9:00 drużyny rozgrywały mecze na dwóch boiskach jednocześnie. Przed meczami finałowymi na uczestników czekała dodatkowa atrakcja - pokaz boksu SZKB Boks – Zabrze.

– Blisko 1️00 młodych piłkarzy w wieku 10-11 lat zmierzyło się dziś podczas turnieju piłki nożnej "SPARTA CUP" w Mikulczycach. To pierwsze w tym roku wydarzenie cyklu organizowanego przez KS MOSiR Sparta Zabrze i MOSiR Zabrze, przy wsparciu Miasta Zabrze. Gratuluję serdecznie wszystkim uczestnikom turnieju i życzę wielu kolejnych sukcesów – przekazała Małgorzata Mańka-Szulik w mediach społecznościowych.

W wiosennej edycji Sparta Cup 2024 wzięło udział 6 zabrzańskich drużyn:

  • Sparta Zabrze
  • Górnik Zabrze
  • Gwarek Zabrze
  • MKS Zaborze
  • ASY Zabrze
  • APN Wieszowa

Zawodnikom biorącym udział w turnieju nie brakowało umiejętności, ani ducha walki! Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w wydarzeniu, koniecznie zobaczcie w naszej galerii zmagania młodych, zdolnych piłkarzy!

Za nami turniej Sparta CUP, w którym wzięło udział blisko 100 młodych piłkarzy [ZDJĘCIA]

Sara SynowiecSara Synowiec
Źródło: Małgorzata Mańka-Szulik, Sparta Zabrze, MOSiR

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również