Wiadomości z Zabrza

Za nami II Turniej Dzielnic Zabrza!

  • Dodano: 2019-09-17 11:30

14 września, w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu, odbył się II Turniej Dzielnic Zabrza. Ponownie całe rodziny mogły wziąć udział w konkurencjach o charakterze zabawowym w siedmiu kategoriach wiekowych od lat 3 do 103. Przedstawiciele rad dzielnic walczyli o puchar przechodni prezesa MOSiR Zabrze.

Ostatecznie klasyfikacja wyglądała następująco:

  • I miejsce - Makoszowy
  • II miejsce - Kopernik
  • III miejsce - Kończyce.

Obecny podczas Turnieju zastępca prezydenta Miasta Zabrze Krzysztof Lewandowski podziękował w imieniu prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik zarówno organizatorom, jak i uczestnikom wydarzenia.

- To wielkie święto wszystkich dzielnic i naszego samorządu. Gratuluję Państwu zapału i energii, które tutaj dzisiaj zaprezentowaliście - komentował Krzysztof Lewandowski. - Tylko wtedy, gdy będziemy umieli wszyscy razem współpracować, nasze miasto będzie się tak wspaniale rozwijało, jak się do tej pory rozwija.

Nagrody zwycięzcom wręczali również: przewodnicząca Rady Miasta Zabrze Łucja Chrzęstek-Bar oraz członek zarządu, dyrektor d/s strategii, inwestycji i rozwoju sportu Andrzej Pilot.

Po części sportowej odbył się festyn dla wszystkich uczestników z wieloma atrakcjami, w tym m.in. "dmuchańcami" dla dzieci, zabawą taneczną z DJ oraz strefą gastronomiczną.

Za nami II Turniej Dzielnic Zabrza!


Źródło: UM Zabrze

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.