Wiadomości z Zabrza

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Roosevelta i Sobieskiego. Jedna osoba w szpitalu

  • Dodano: 2019-11-05 11:15

Zabrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na skrzyżowaniu ulic Roosevelta i Sobieskiego.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala

Podróżując pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim, a także innych. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz wzajemny szacunek na drodze.

Do wypadku drogowego doszło dzisiaj rano około 7.30 na skrzyżowaniu ulic Roosevelta i Sobieskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-letni kierujący samochodem marki Volvo, skręcając w lewo w ulice Roosevelta z Sobieskiego, nie ustąpił pierwszeństwa 23-letniej kierującej samochodem marki Toyota, która jechała ulicą Roosevelta w stronę Gliwic. W wyniku zderzenia 23-latak doznała urazu głowy i w stanie przytomnym została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci zabrzańskiej drogówki, funkcjonariusze straży pożarnej, a także technik kryminalistyczny. Jak wykazało przeprowadzone na miejscu badanie, kierujący pojazdami byli trzeźwi. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozsądek i kulturę jazdy. Zadbajmy nie tylko o swoje bezpieczeństwo, a także o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Taxi_Driver

    Przepraszam ale na zdjęciach widać Audi oraz Volvo, gdzie tam Toyota?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.