Wiadomości z Zabrza

Walentynki z Filharmonią Zabrzańską

  • Dodano: 2021-02-11 08:15, aktualizacja: 2021-02-11 06:51

Filharmonia Zabrzańska zaprasza wszystkich melomanów na wyjątkowy koncert pt. ,,When I fall in love!”, który nagrany został z okazji zbliżających się Walentynek. Jego premiera nastąpi już w najbliższą niedzielę, 14 lutego, o godz.18.00.

Koncert dostępny będzie w serwisie YouTube (na kanale filzab), na stronie internetowej www.filharmonia.zabrze.pl (zakładka multimedia) oraz na fanpage’u Filharmonii Zabrzańskiej na Facebooku.

Gwiazdą tego wyjątkowego wydarzenia będzie Daniel Cebula Orynicz, który wykona najpiękniejsze, nastrojowe piosenki z repertuaru takich mistrzów jak Frank Sinatra, Nat „King” Cole i Zbigniew Wodecki. W wykonaniu orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej zabrzmią nieśmiertelne przeboje muzyki filmowej i tanecznej.

Swoją interpretację słynnego tanga „Oblivion” Astora Piazzolli przedstawi z kolei Monika Kampa – koncertmistrz sekcji wiolonczel Filharmonii Zabrzańskiej.

Będzie to także wspaniały prolog do koncertu pt. ,,Muzyczne Ostatki”, który Filharmonia Zabrzańska zagra przy udziale 50 proc. publiczności już w przyszły wtorek, 16 lutego, o godz. 18.00. Muzycy i soliści wystąpią z programem zaprezentowanym podczas koncertu ,,When I fall in love!”.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.