Wiadomości z Zabrza

W Zabrzu wręczono awanse nauczycielskie

  • Dodano: 2020-12-30 06:45, aktualizacja: 2020-12-30 06:57

W sali historycznej Urzędu Miejskiego w Zabrzu, odbyło się uroczyste ślubowanie i wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego pracownikom zabrzańskich placówek oświatowych.


W uroczystości udział wzięli: prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik, przewodnicząca Rady Miasta Zabrze Łucja Chrzęstek-Bar, przewodniczący Komisji Oświaty Rady Miasta Zabrze Sebastian Markisch, naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Zabrzu Ewa Wolnica oraz świeżo mianowani nauczyciele z zabrzańskich szkół i przedszkoli.

Dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie i wkład w rozwój zabrzańskiej oświaty, jestem przekonana, że znakomicie wykorzystacie drzemiącą w Was energię i wiedzę. Jako nauczyciele możemy razem z młodymi przyjaciółmi budować wspólny obraz rzeczywistości. Cieszę się z waszych sukcesów, bo wasze osiągnięcia to także sukcesy miasta – powiedziała prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Postepowania egzaminacyjne dla nauczycieli kontraktowych zatrudnionych w zabrzańskich przedszkolach i szkołach przeprowadzone zostały na początku grudnia. Przystąpiło do nich dziesięciu nauczycieli ubiegających się o stopień nauczyciela mianowanego. Wszyscy pomyślnie zdali egzamin. Gratulujemy!

Komentarze (1)    dodaj »

  • wit

    a gdzie nazwiska nauczycieli

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.