Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Urzędnicy twierdzą, że wjazd do Lidla jest niebezpieczny. Ale skrzyżowanie kilkadziesiąt metrów dale

  • Dodano: 2012-03-01 09:45, aktualizacja: 2012-03-01 12:03

Niespotykane chyba w skali miasta i irracjonalne rozwiązanie narzuciły służby urzędu miejskiego, zakazując z ulicy Krakowskiej w Zabrzu-Rokitnicy skrętu w lewo na parking działającego od blisko dwóch lat sklepu Lidl. W efekcie kierowcy albo łamią prawo i inkasują mandaty od policji, albo próbują zawracać i wykonują karkołomne manewry na następnych skrzyżowaniach. Bo legalnie można wjechać przed pawilon Lidla tylko jadąc od strony Wieszowej. Dyrektor nowo powołanego Miejskiego Zarządu Dróg w rozmowie z GŁOSem obiecał przywrócić pełny dojazd do placówki handlowej.

- To jest jakiś absurd, by nie można było z głównej ulicy dzielnicy skręcić w lewo tylko w tym miejscu, skoro na całej pozostałej długości jezdni takie skręty są dozwolone. Jesteśmy chyba jedynym miastem w Polsce, w którym zakazuje się skręcania na parking przed marketem – mówi zdenerwowana Genowefa Rozwadowska, mieszkanka dzielnicy.

 

(...)
 
 

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • chirurg_naczelny

    Najwidoczniej to znowu atak na studentów którzy spali na "wykładach" naszych miejskich VIPów! "Dowalmy ich! Spali to niech se teraz kręcą na lidla!" Ew może to jakaś kampania przeciwko niemcom?!

  • piotr

    na parkin Lidla to objaw głębokiego upośledzenia umysłu urzędnika .Żądamy upublicznienia wiadomości kto był tym "geniuszem"

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.