Wiadomości z Zabrza

Uruchomiono nową aplikację miejską “Zabrze w sercu Śląska”!

  • Dodano: 2020-09-29 17:00

Wybierasz się do Zabrza? A może tu mieszkasz? Sprawdź jakie miejsca warto odwiedzić, gdzie można coś zjeść w okolicy i jaki spektakl jest na afiszu w weekend. A to wszystko w nowej aplikacji miejskiej „ZABRZE w sercu Śląska”.

Aplikacja nie tylko dla turystów

Aplikacja mobilna „Zabrze w sercu Śląska” to bezpłatny przewodnik dla turystów i mieszkańców poszukujących informacji o mieście, w szczególności o jego ofercie turystycznej, kulturalnej, ciekawych miejscach i wydarzeniach. W bogatej bazie gastronomicznej i noclegowej zarówno turysta, jak i mieszkaniec znajdą coś dla siebie, a baza obiektów sportowych i rekreacyjnych zachęci do aktywnego spędzania czasu wolnego. Ułatwieniem są również specjalne zakładki dla dzieci i seniorów.

Wszystko w jednym miejscu

W aplikacji znajdziemy także atrakcyjne trasy turystyczne, piesze i samochodowe – śladami architektury modernistycznej i zabytków techniki. Prócz tych funkcjonalności aplikacja pełni funkcję najbardziej aktualnego w mieście kalendarza imprez sportowych, rekreacyjnych, kulturalnych. Intuicyjny interfejs pozwala szybko znaleźć interesujące nas informacje, a dzięki lokalizacji GPS użytkownik z łatwością namierzy wybrane obiekty i wydarzenia.

Aplikacja została przygotowana zarówno pod system Android, jak i iOS i już można ją pobrać ze sklepu:

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.