Wiadomości z Zabrza

Tymczasowy areszt za znęcanie się nad partnerką

  • Dodano: 2023-01-17 07:45, aktualizacja: 2023-01-17 08:03

Najbliższe trzy miesiące 32-latek zatrzymany przez policjantów zabrzańskiej jedynki spędzi w areszcie śledczym. Decyzję o tymczasowym aresztowaniu w miniony piątek wydał sąd. Mężczyzna od 10 lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad partnerką. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zabrze. 32-latek od 10 lat znęcał się nad swoją partnerką

Policjanci z Komisariatu I Policji w Zabrzu zatrzymali 32-latka, gdy sprawa została zgłoszona na policję. Z zebranych przez mundurowych informacji wynikało, że mężczyzna od 10 lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją 32-letnią konkubiną. Mężczyzna był znany z nadużywania alkoholu i to właśnie alkohol był jedną z przyczyn przemocy w tej rodzinie. Podczas pijackich awantur mężczyzna bił oraz wyzywał swoją partnerkę. Pasmo przemocy przerwali policjanci.

Po zabraniu materiału dowodowego przez kryminalnych 32-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut za znęcanie się nad 32-latką. W piątek na podstawie zebranego materiału dowodowego zabrzański sąd zdecydował się na zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również