Wiadomości z Zabrza

Trwają zapisy na Kinder+Sport Mini Tour de Pologne

  • Dodano: 2019-07-16 11:00

Przed nami kolejna edycja Kinder+Sport Mini Tour de Pologne.

To szansa dla dzieci na wielkie emocje podczas rywalizacji z rówieśnikami. Zapisy potrwają do 29 lipca. Mini Tour de Pologne odbędzie się w sześciu polskich miastach, w tym także w Zabrzu!

Kinder+Sport Mini Tour de Pologne to jedyna okazja dla dzieci aby ścigać się na trasach, po których kilka godzin później przejedzie peleton największych gwiazd światowego kolarstwa. Każdy z wyścigów odbywa się dokładnie na tych samych ulicach, na których rywalizują zawodowcy .

Zapisy potrwają do 29 lipca, do godz. 9.00.

Start w paradzie Kinder+Sport Mini Tour de Pologne w każdym z sześciu miast odbywa się z podziałem na dwie kategorie wiekowe. Pierwsza kategoria (7-12 lat) jest otwarta i każde dziecko może spróbować swoich sił na wyznaczonej trasie. Kategoria druga – ma formułę zamkniętą i startują w niej zawodnicy w wieku 11-14 lat posiadający licencję kolarską. Podzieleni są jeszcze dodatkowo na kategorie: żak (11-12 lat) oraz młodzik (13-14 lat). Uczestników mogą zgłaszać rodzice lub opiekunowie prawni na stronie https://www.rejestracja.langteam.com.pl/

W czasie Kinder+Sport Mini Tour de Pologne dzieci będą mogły przeżyć niezapomnianą rowerową przygodę, a towarzyszący im rodzicie będą z pewnością najlepszymi kibicami.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące startu można znaleźć na stronie http://minitourdepologne.pl/jak-wystartowac/ Parada odbędzie się w sześciu miastach, w których umiejscowione są mety etapów 76. Tour de Pologne.

  • (03.08) Kraków
  • (04.08) Katowice
  • (05.08) Zabrze
  • (06.08) Jaworzno
  • (07.08) Bielsko-Biała
  • (08.08) Zakopane
Trwają zapisy na Kinder+Sport Mini Tour de Pologne

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.