Wiadomości z Zabrza

Teatr Nowy w Zabrzu zaprasza 11 września na Noc Teatrów Metropolii

  • Dodano: 2021-09-08 14:30

Już w najbliższą sobotę 11 września w naszym regionie odbędzie się 11. Noc Teatrów Metropolii. Udział w wydarzeniu weźmie między innymi zabrzański Teatr Nowy. Sprawdź, co przygotowano na ten dzień!

11. Noc Teatrów Metropolii w Teatrze Nowym w Zabrzu

Teatr Nowy w Zabrzu gorąco zaprasza do zapoznania się z ofertą, przygotowaną w ramach 11. Nocy Teatrów Metropolii, którą w tym roku rozpoczynają już równo w południe 11 września. O godzinie 12:00 na Placu Teatralnym odbędzie się koncert piosenek z bajek dla dzieci, na który wstęp będzie bezpłatny.

Dwie godziny później, o 14:00 Teatr Nowy w Zabrzu zaprezentuje produkcję teatru TV „Żywi ludzie”, wtedy również wstęp będzie bezpłatny. Akcja spektaklu rozgrywa się na Śląsku w okresie międzywojennym, a wszystko skupia się wokół awarii maszyny wyciągowej, której nijak nie da się naprawić.

O godzinie 16.00 w Sali prób Teatru Nowego zainteresowani będą mieli okazję spotkać się z aktorami i twórcami najnowszej premiery Teatru Nowego w Zabrzu. Podczas próby otwartej zaprezentowane zostaną fragmenty „Domu lalki”. Później odbędą się dwa płatne spektakle: o 19:00 "Źli Żydzi" i o 21:00 "Okno na parlament".

Noc zostanie zakończona wyjątkowym koncertem „W krainie miłości”, podczas którego usłyszymy liryczne dźwięki piosenek ze spektakli Teatru Nowego, autorstwa Anny Steli. Początek o godzinie 23:45. Wstęp wolny.

Bilety można rezerwować pod numerem telefonu: 609 321 460.

Teatr Nowy w Zabrzu zaprasza 11 września na Noc Teatrów Metropolii

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.