Wiadomości z Zabrza

Teatr Nowy w Zabrzu zaprasza 11 września na Noc Teatrów Metropolii

  • Dodano: 2021-09-08 14:30

Już w najbliższą sobotę 11 września w naszym regionie odbędzie się 11. Noc Teatrów Metropolii. Udział w wydarzeniu weźmie między innymi zabrzański Teatr Nowy. Sprawdź, co przygotowano na ten dzień!

11. Noc Teatrów Metropolii w Teatrze Nowym w Zabrzu

Teatr Nowy w Zabrzu gorąco zaprasza do zapoznania się z ofertą, przygotowaną w ramach 11. Nocy Teatrów Metropolii, którą w tym roku rozpoczynają już równo w południe 11 września. O godzinie 12:00 na Placu Teatralnym odbędzie się koncert piosenek z bajek dla dzieci, na który wstęp będzie bezpłatny.

Dwie godziny później, o 14:00 Teatr Nowy w Zabrzu zaprezentuje produkcję teatru TV „Żywi ludzie”, wtedy również wstęp będzie bezpłatny. Akcja spektaklu rozgrywa się na Śląsku w okresie międzywojennym, a wszystko skupia się wokół awarii maszyny wyciągowej, której nijak nie da się naprawić.

O godzinie 16.00 w Sali prób Teatru Nowego zainteresowani będą mieli okazję spotkać się z aktorami i twórcami najnowszej premiery Teatru Nowego w Zabrzu. Podczas próby otwartej zaprezentowane zostaną fragmenty „Domu lalki”. Później odbędą się dwa płatne spektakle: o 19:00 "Źli Żydzi" i o 21:00 "Okno na parlament".

Noc zostanie zakończona wyjątkowym koncertem „W krainie miłości”, podczas którego usłyszymy liryczne dźwięki piosenek ze spektakli Teatru Nowego, autorstwa Anny Steli. Początek o godzinie 23:45. Wstęp wolny.

Bilety można rezerwować pod numerem telefonu: 609 321 460.

Teatr Nowy w Zabrzu zaprasza 11 września na Noc Teatrów Metropolii

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.