Wiadomości z Zabrza

TAURON wznawia pracę kolejnych punktów obsługi

  • Dodano: 2020-05-26 08:45, aktualizacja: 2020-05-26 08:52

TAURON wznowił pracę 17 punktów obsługi klienta. Łącznie do dyspozycji klientów jest teraz 20 z 44 placówek obsługowych TAURONA.

We wszystkich POK-ach obowiązuje zasada wcześniejszego umawiania wizyty telefonicznie lub przez czat on-line oraz wymóg przestrzegania zasad sanitarnych.

Nadal zachęcamy klientów do korzystania ze zdalnych form obsługi oraz kontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem czatu on-line. Wszystkie sprawy można załatwić z wykorzystaniem formularzy zamieszczonych na stronie internetowej TAURONA – podkreśla Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy TAURON Polska Energia. – To bardzo wygodna forma obsługi. Od 16 marca, czyli od momentu wprowadzenia ograniczeń co do kontaktu osobistego, w taki sposób obsłużyliśmy ponad milion naszych klientów – dodaje rzecznik.

Sposób funkcjonowania placówek obsługi dostosowany został do obowiązujących aktualnie wymogów sanitarnych i higienicznych. Aby zachować wymagane zasady dystansu, ograniczono liczbę czynnych stanowisk obsługowych i oznaczono miejsca oczekiwania. Na stanowiskach obsługowych i informacyjnych zamontowano panele oddzielające klientów od pracowników. Przygotowano również środki dezynfekcyjne, a pracownicy oraz klienci mają obowiązek zasłaniania nosa i ust.

Wykaz udostępnionych klientom punktów obsługi oraz godziny ich otwarcia znajdują się na stronach www.tauron.pl oraz www.tauron-dystrybucja.pl

Klienci, którzy preferują bezpośrednie formy obsługi, mogą również korzystać z punktów partnerskich TAURONA, których pracownicy mają pełnomocnictwo do załatwiania niektórych formalności związanych z prądem i gazem. W punktach partnerskich TAURONA można wybrać ofertę, zawrzeć umowę na prąd i gaz czy przepisać licznik na inną osobę w przypadku sprzedaży lub wynajmu mieszkania i domu.

Wykaz punktów partnerskich TAURONA dostępny jest na stronie: https://www.tauron.pl/dla-domu/kontakt/punkty-partnerskie 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.