Wiadomości z Zabrza

Stres – przyjaciel czy wróg

  • Dodano: 2013-04-04 11:15
Ze stresem można żyć, ale trzeba wiedzieć jak. Więcej na ten temat dowiemy się już 5-14 kwietnia podczas cyklu spotkań organizowanych przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Zabrzu oraz lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). 
 
 
Nie możemy kontrolować stresorów – czynniki wywołujące stres będą zawsze. Można jednak je oswoić i nauczyć się kontrolować reakcje organizmu. 
 
Jeśli mamy problemy ze zdrowiem, nie potrafimy kontrolować swojego zachowania, swoich emocji, jeśli mamy kłopoty ze snem, to spotkania dla nas – przekonuje Grzegorz Trzpil, prelegent z dwudziestoletnim doświadczeniem, który opowie o tajnikach radzenia sobie ze stresem.   
 
Czy stres to nasz przyjaciel czy wróg, zagrożenie czy szansa? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy podczas sześciu wykładów. Podczas programu będzie też m.in. możliwość wykonania testu na poziom stresu, jaki nam towarzyszy. 
 
Organizatorzy spotkań zapraszają w piątek sobotę i niedzielę 5-14 kwietnia 2013 r., o godzinie 17 do lokalu ChSCh przy ul. Ludwiki Wawrzyńskiej 1c/2. Wstęp wolny!
 
Czytaj o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.
 
 
Przekaż 1% podatku i pomagaj u siebie! (KRS 0000 220 518, cel szczegółowy: filia ChSCh w Zabrzu)

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Marek

    Napewno przyjde posluchac

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.