Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Sprawdź bezpłatnie swój samochód przed feriami

  • Dodano: 2018-01-23 08:45, aktualizacja: 2018-01-23 08:51

Już w najbliższy weekend na Śląsku rozpoczynają się ferie zimowe. Dbając o bezpieczeństwo kierujących zabrzańska drogówka, przy współpracy z kilkoma stacjami kontroli pojazdów, zaprasza na bezpłatne sprawdzenie podstawowych elementów stanu technicznego pojazdów przed podróżą.

Zapraszamy do Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Nad Kanałem 35, ul. Hermisza 12 oraz z ul. Pawliczka 22 a. Akcja trwa w dniach 25-27 stycznia 2018 r.

Już w najbliższy weekend na Śląsku rozpoczynają się ferie zimowe i związane z nimi liczne wyjazdy. Wielu z nas wyjedzie autokarami w zorganizowanych grupach. Każdy autokar może zostać skontrolowany przez mundurowych. Aby do tego doszło, kontrolę taką należ zgłosić w Wydziale Ruchu Drogowego KMP Zabrze.

Wielu z nas wyjedzie jednak na ferie indywidualnie, podróżując własnym samochodem. Dla tych osób zabrzańska drogówka w dniach 25-27 stycznia 2018 r. przewidziała bezpłatne sprawdzenie podstawowych elementów stanu technicznego pojazdów w:

  • Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów ul. Nad Kanałem 35,
  • Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów ul. Hermisza 12,
  • Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów ul. Pawliczka 22 a.

Są to stacje gdzie w dniach od 25 stycznia do 27 stycznia 2018 roku, bezpłatnie będzie można sprawdzić m.in. układ hamulcowy i układ kierowniczy, a także ustawić światła mijania.

Wszystkich kierujących samochodami osobowymi serdecznie zapraszamy.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • marek

    Ja przed każdym większym wyjazdem sprawdzam swój samochód. Teraz jadę z rodzinką do Zakopanego i się okazło, że moje zimówki to łyse są i musiałem zamówić nowe na logistyce opon. I teraz jestem gotowy do drogi.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.