Wiadomości z Zabrza

Spotkanie pn. "Biznesowe Zabrze"

  • Dodano: 2020-01-24 10:00

23 stycznia, w restauracji Valdi Classic w Zabrzu, odbyło się spotkanie pn. "Biznesowe Zabrze", w którym udział wzięli przedstawiciele zabrzańskiego samorządu, w tym m.in. wiceprezydent Katarzyna Dzióba, przewodnicząca Rady Miasta Zabrze Łucja Chrzęstek-Bar oraz naczelnicy poszczególnych wydziałów zabrzańskiego magistratu, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu oraz zabrzańscy przedsiębiorcy.

Spotkanie miało na celu podsumowanie działań Miasta Zabrze na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, a także stworzenie możliwości do dialogu i współpracy między reprezentowanymi podmiotami. Podczas spotkania o realizowanych właśnie i planowanych w najbliższym czasie inwestycjach mówili: Małgorzata Juchniewicz, zastępca naczelnika Wydziału Realizacji Projektów UM w Zabrzu, Leszek Szczygielski, naczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów UM w Zabrzu oraz Danuta Bochyńska, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Infrastruktury Informatycznej w Zabrzu.

Wiceprezydent Katarzyna Dzióba przypomniała, że tego typu spotkania organizowane są w Zabrzu cyklicznie i przyczyniają się zarówno do nawiązania współpracy między przedsiębiorcami, jak i do współuczestnictwa w dalszym rozwoju przedsiębiorczości na terenie naszego miasta.

Zabrze, kiedyś miasto przemysłu ciężkiego, rozwija się dzisiaj dzięki Państwa ciężkiej pracy, a także staraniom samorządu – stwierdziła Katarzyna Dzióba. – Jestem przekonana, że to spotkanie przybliży Państwu szczegóły szeregu inwestycji, w których także Wy możecie współuczestniczyć i otworzy przed nami drogę do jeszcze ściślejszej współpracy.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • koll34

    Zabrze i biznes? Za czyje pieniądze to coś z UM sobie spotkania urządzają ? po co, skoro tu nic nie idzie jak powinno i jakoś nie widac w mieście przyrostu nowych inwestycji , firm , zakładów pracy itd... jaki biznes ? Miasto juz dawno powinno wzorem Katowic wyznaczyc specjalna strefe biznesu ( dzialki budowlane , teren ) gdzie mogłby by powstawac drapacze chmur , wysokie biurowce , skusic inwestorów do budowy własnych firm na specjalnych terenach ... Katowice potrafią , Gliwice potrafią a w zabrzu sobie kolacyjki organizuja , dno totalne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.