Wiadomości z Zabrza

Spotkanie pn. "Biznesowe Zabrze"

  • Dodano: 2020-01-24 10:00

23 stycznia, w restauracji Valdi Classic w Zabrzu, odbyło się spotkanie pn. "Biznesowe Zabrze", w którym udział wzięli przedstawiciele zabrzańskiego samorządu, w tym m.in. wiceprezydent Katarzyna Dzióba, przewodnicząca Rady Miasta Zabrze Łucja Chrzęstek-Bar oraz naczelnicy poszczególnych wydziałów zabrzańskiego magistratu, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu oraz zabrzańscy przedsiębiorcy.

Spotkanie miało na celu podsumowanie działań Miasta Zabrze na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, a także stworzenie możliwości do dialogu i współpracy między reprezentowanymi podmiotami. Podczas spotkania o realizowanych właśnie i planowanych w najbliższym czasie inwestycjach mówili: Małgorzata Juchniewicz, zastępca naczelnika Wydziału Realizacji Projektów UM w Zabrzu, Leszek Szczygielski, naczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów UM w Zabrzu oraz Danuta Bochyńska, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Infrastruktury Informatycznej w Zabrzu.

Wiceprezydent Katarzyna Dzióba przypomniała, że tego typu spotkania organizowane są w Zabrzu cyklicznie i przyczyniają się zarówno do nawiązania współpracy między przedsiębiorcami, jak i do współuczestnictwa w dalszym rozwoju przedsiębiorczości na terenie naszego miasta.

Zabrze, kiedyś miasto przemysłu ciężkiego, rozwija się dzisiaj dzięki Państwa ciężkiej pracy, a także staraniom samorządu – stwierdziła Katarzyna Dzióba. – Jestem przekonana, że to spotkanie przybliży Państwu szczegóły szeregu inwestycji, w których także Wy możecie współuczestniczyć i otworzy przed nami drogę do jeszcze ściślejszej współpracy.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • koll34

    Zabrze i biznes? Za czyje pieniądze to coś z UM sobie spotkania urządzają ? po co, skoro tu nic nie idzie jak powinno i jakoś nie widac w mieście przyrostu nowych inwestycji , firm , zakładów pracy itd... jaki biznes ? Miasto juz dawno powinno wzorem Katowic wyznaczyc specjalna strefe biznesu ( dzialki budowlane , teren ) gdzie mogłby by powstawac drapacze chmur , wysokie biurowce , skusic inwestorów do budowy własnych firm na specjalnych terenach ... Katowice potrafią , Gliwice potrafią a w zabrzu sobie kolacyjki organizuja , dno totalne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.