Wiadomości z Zabrza

Rodzinna Gra Ogrodowa z Pszczółką Mają

  • Dodano: 2024-05-23 10:00, aktualizacja: 2024-05-23 12:58

Pszczołom i ich pożytecznej pracy dedykowana jest jutrzejsza (24 maja) Rodzinna Gra Ogrodowa, organizowana przez Rodzinne Ogrody Działkowe im. Stanisława Webera. Już wiadomo, że zwycięzcą będą wszystkie startujące w niej drużyny oraz że w programie imprezy jest znacznie więcej atrakcji. 

Rodzinna gra

Do gry wciąż można się zgłaszać. Zapisy przyjmujemy telefonicznie (nr 509 626 473). Zamiast rywalizacji stawiamy jednak na dobrą zabawę, dając rodzinom szansę na spędzenia wolnego czasu w ciekawy sposób. Start o godz. 16.00. Do wykonania będzie kilka przyjemnych zadań. Wśród nich opisanie niewidomemu działkowcowi sytuacji przedstawionej na obrazkach. Przed rozpoczęciem gry, o godz. 15.00 zapraszamy wszystkich - dużych i małych - do wspólnego rysowania na wielkim arkuszu. Tematem mają być oczywiście pszczoły - mówi organizator. 

Atrakcje w ROD im. Webera 

W czasie imprezy atrakcje będą i dla tych, którzy nie zdecydowali się na udział w grze. Dla dzieci przewidziano m.in. bańki mydlane, a dla wszystkich pieczone kiełbaski. Każdy będzie też mógł zabrać ze sobą własnoręcznie wysiane, miododajne rośliny. Zabawę zakończy dyskoteka. 

Nasze jutrzejsze wydarzenie ma niejeden cel. Chcemy przekonać zabrzan, że bycie ogrodnikiem to wspaniała życiowa rola, że kontakt z naturą ma dobroczynny wpływ na człowieka, że ROD im. Webera są piękne i że pszczoły to owady niezwykle pożyteczne, dziś wymagające naszego wsparcia, by przetrwać - dodaje organizator.   

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również