Wiadomości z Zabrza

Reggae Charytatywnie

  • Dodano: 2009-03-12 09:42

"Reggae Nacja Charytatywnie" 21 marca - to wyjątkowa gratka dla wszystkich fanów jamajskich klimatów i okazja by jednocześnie pomóc dzieciom.

Reggae Nacja Charytatywnie to wielka impreza fanów reggae, ragga, rap i dancehall. 21 Marca w Klubie Bohema w Zabrzu wystąpią na jednej scenie Bob One oraz specjalnie na ten koncert Rainbow Hi Fi w składzie: Jahdas, Tasteman, Mikael, BenJAHmin. Suport XL Selektor.

Dochód z imprezy wesprze świetlice środowiskową dla dzieci "Nasza Chata"przy ul Dworcowej 9/16 w Zabrzu, którym opiekuje sie Stowarzyszenie Wielka Flota Zjednoczonych Sił.


Rainbow Hi-Fi powstało w 2001 roku z inicjatywy Bob One na kształt jamajskich sound systemów. Z początku grał w licznych śląskich klubach muzykę z pogranicza ska, roots reggae, dub i dancehall wtórowane pogłosami i delay'ami, wokalizami oraz grą na melodice. W 2003 roku przyłącza się JahDas. Po tej fuzji kolektyw nieco zmienia formułę, która odtąd odpowiada wyspiarskiej konwencji - selektor JahDas prezentuje jamajskie utwory z siedmio- i dwunastocalowych singli, a BobOne zostaje mistrzem ceremonii. W 2005 roku Rainbow Hi-Fi odrodzilo sie w nowym skladzie: Tasteman, Mikael, Oko i Jahdas. W tym skladzie graj wiele imprez w calej Polsce u boku czołówki polskich, a także zagranicznych soundsystemów (Zion Train, Caveman, Dr. Ring Ding, Kingstone, Ragganoia) Obecnie Rainbow HI FI ( to równiez BenJahmin) nadal grają wiele imprez na terenie calej Polski rozgrzewając parkiety do czerwoności swoim unikalnym polaczeniem bezprecedensowej selekcji reggae/dancehall oraz szalonymi nawijkami. Umiejętność selekcji oraz czerpanie z najlepszych tradycji uczyniły z Rainbow Hi-Fi najbardziej znany śląski sound system.Data 21.03.2009.
Start 22:00 End 4:00
Wstęp 15zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu imprezy
Bilety do nabycia: Klub Bohema, Sklep muzyczny "Nutka", siedziba świetlicy dla dzieciaków ul Dworcowa 9/16 Zabrze


Źródło: www.bohemacaffe.com
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.