Wiadomości z Zabrza

Przed nami Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

  • Dodano: 2023-11-09 07:45, aktualizacja: 2023-11-09 08:01

Już w poniedziałek, 13 listopada, rozpocznie się XVI edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która odbędzie pod hasłem „Rewolucje technologiczne”. W naszym mieście przedsięwzięcia wpisujące się w tę inicjatywę podejmuje Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości. Nie zabraknie wydarzeń dedykowanych uczniom zabrzańskich szkół, jak i przedsiębiorcom prowadzącym biznes w Zabrzu.

XVI edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Podczas tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości ZCRP przygotowało:

  • dla uczniów szkół z Zabrza – lekcje, spotkania i gry, które zostaną zrealizowane przy wsparciu partnerów m.in: Politechniki Śląskiej, Biura Karier Centrum Rozwoju Rodziny w Zabrzu, Stowarzyszenia MOST czy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.
  • dla przedsiębiorców – szkolenia w ramach KALENDARIUM BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ  oraz Śniadanie Biznesowe w Zabrzu #5 współorganizowane przez Radę Gospodarczą przy Prezydencie Miasta Zabrze.

Jeszcze nie jest za późno by włączyć się w wydarzenia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości! Zapisy odbywają się pod numerem telefonu: (32) 273 97 73 oraz (32) 273 97 79. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Przed nami Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również