Wiadomości z Zabrza

Przed nami Jarmark Bożonarodzeniowy „Idą Święta”. Poznajcie szczegóły!

  • Dodano: 2023-11-13 14:45, aktualizacja: 2023-11-15 12:05

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku już po raz dziesiąty z rzędu, w Zabrzu zorganizowany zostanie Jarmark Bożonarodzeniowy „Idą Święta”. Dowiedzieliśmy się, kiedy w naszym mieście odbędzie się jarmark i czego możemy się na nim spodziewać.

Kiedy odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Zabrzu?

Jarmark Bożonarodzeniowy, dzięki któremu mieszkańcy Zabrza będą mogli wprawić się w świąteczny nastrój, rozpocznie się 6 grudnia, a jego zakończenie zostało przewidziane na 21 grudnia. Na osoby odwiedzające jarmark czekać będzie mnóstwo atrakcji! Stałym punktem wydarzenia są oczywiście drewniane kramiki, w których znajdziemy między innymi z rękodzieło czy świąteczne ozdoby. Nie zabraknie również koncertów i występów z udziałem Świętego Mikołaja. Odwiedzenie jarmarku to dobra okazja do nabycia bożonarodzeniowych upominków, jednak to nie wszystko, co może nam zaoferować. Na najmłodszych uczestników czekać będą konkursy oraz animacje.

Udział w jarmarku to także okazja do spróbowania smakołyków lub ciepłego napoju, który rozgrzeje uczestników w chłodne dni.

Zabrzański Jarmark Bożonarodzeniowy „Idą Święta”, jak co roku zagości na placu Wolności.

Zamierzacie odwiedzić zabrzański Jarmark Bożonarodzeniowy?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również