Wiadomości z Zabrza

Prowadził będąc pod wpływem metamfetaminy. 35-latek był poszukiwany

  • Dodano: 2020-12-04 07:45, aktualizacja: 2020-12-04 07:54

Policjanci z Komisariatu Autostradowego w Gliwicach zatrzymali obywatela Ukrainy, który na zabrzańskim odcinku A4 kierował fordem pod wpływem narkotyków.

Mundurowi znaleźli także przy nim metamfetaminę. Jak gdyby tego było mało, obcokrajowiec figurował w policyjnych bazach jako poszukiwany, a w bagażniku auta przewoził skradzione tablice rejestracyjne...

Mundurowi z Komisariatu Autostradowego w Gliwicach, patrolując zabrzański odcinek A4, zauważyli kierującego fordem, którego styl jazdy wskazywał, że może być pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Jak się okazało, podejrzenia policjantów były słuszne. Zatrzymany 35-latek znajdował się pod wpływem metamfetaminy i posiadał przy sobie ten narkotyk w ilości, która pozwalała na przygotowania z niego blisko 150 działek dilerskich. Jednak nie były to wszystkie przewinienia kierującego. Podczas sprawdzania mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu. Dodatkowo w trakcie przeszukania jego auta policjanci odnaleźli skradzione tablice rejestracyjne. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a dzisiaj zajmą się nim śledczy z Wydziału Kryminalnego zabrzańskiej komendy. Zatrzymany będzie odpowiadał za posiadanie zakazanych ustawą substancji oraz jazdę pod wpływem narkotyków.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.