Wiadomości z Zabrza

Prowadził będąc pod wpływem metamfetaminy. 35-latek był poszukiwany

  • Dodano: 2020-12-04 07:45, aktualizacja: 2020-12-04 07:54

Policjanci z Komisariatu Autostradowego w Gliwicach zatrzymali obywatela Ukrainy, który na zabrzańskim odcinku A4 kierował fordem pod wpływem narkotyków.

Mundurowi znaleźli także przy nim metamfetaminę. Jak gdyby tego było mało, obcokrajowiec figurował w policyjnych bazach jako poszukiwany, a w bagażniku auta przewoził skradzione tablice rejestracyjne...

Mundurowi z Komisariatu Autostradowego w Gliwicach, patrolując zabrzański odcinek A4, zauważyli kierującego fordem, którego styl jazdy wskazywał, że może być pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Jak się okazało, podejrzenia policjantów były słuszne. Zatrzymany 35-latek znajdował się pod wpływem metamfetaminy i posiadał przy sobie ten narkotyk w ilości, która pozwalała na przygotowania z niego blisko 150 działek dilerskich. Jednak nie były to wszystkie przewinienia kierującego. Podczas sprawdzania mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu. Dodatkowo w trakcie przeszukania jego auta policjanci odnaleźli skradzione tablice rejestracyjne. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a dzisiaj zajmą się nim śledczy z Wydziału Kryminalnego zabrzańskiej komendy. Zatrzymany będzie odpowiadał za posiadanie zakazanych ustawą substancji oraz jazdę pod wpływem narkotyków.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.