Wiadomości z Zabrza

Prezydent Andrzej Duda w Zabrzu. Weźmie udział w otwarciu EHTIC

 • Dodano: 2021-10-04 11:00, aktualizacja: 2021-10-04 13:02

Dziś w Zabrzu odbędzie się otwarcie European HealthTech Innovations Center. Z tej okazji Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do naszego miasta, by wziąć udział w wydarzeniu.

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Zabrza

W Zabrzu powstanie największe w Polsce Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia – European HealthTech Innovation Center. Już dzisiaj, w poniedziałek 4 października, w trakcie Kongresu Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia, odbędzie się oficjalne otwarcie placówki w budynku Politechniki Śląskiej przy ul. Roosevelta 40. W wydarzeniu weźmie udział Prezydent Andrzej Duda.

Europejskie Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia

Europejskie Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia (EHTIC) jest ogólnouczelnianą jednostką organizacyjną Politechniki Śląskiej prowadzącą interdyscyplinarną działalność badawczą, usługową, informacyjną, szkoleniową i promocyjną w zakresie technologii dla zdrowia. Głównym celem działania EHTIC jest organizowanie współdziałania podmiotów działających w obszarze technologii dla zdrowia, kreowanie, rozwijanie i wdrażanie innowacyjnych technologii medycznych w celu poprawy profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia chorób.

Zobacz także

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Eltopo

  A kto go tu zaprosił ?

 • Dlugopis

  Niby posprzątali w okolicy politechniki, a nadal syf buahah. No kur..a żenada. Takie cuda tylko w padole zwanym Zabrze pod panowaniem tej starszej zacofanej kobiety.

 • dziko

  ten kto robi syf niech ten syf sprząta !

 • nowak

  Trzymajcie się kierowcy. Wiecie jak to jest z kolumną rządową...

 • Mieszkaniec

  I teraz się wyjaśniło skąd te nagłe zainteresowanie zielenią miejską.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.