Wiadomości z Zabrza

Poparzeni przy produkcji alkoholu

  • Dodano: 2017-08-31 09:00

Małżeństwo we własnym domu przy ulicy Gagarina produkowało alkohol. Doszło do wybuchu jego oparów. Oboje zostali przetransportowani do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek 29 sierpnia około godziny 14.30 w mieszkaniu przy ulicy Gagarina na Osiedlu Kopernika. Ze wstępnych ustaleń zabrzańskiej policji wynika, że małżeństwo w wieku 51 i 55 lat w domu produkowało alkohol. W pewnym momencie doszło do wybuchu jego oparów, w wyniku czego kobieta i mężczyzna doznali poparzeń ciała. Zniszczeniu uległa również kuchnia. 55-latek został przetransportowany do szpitala lotniczym pogotowiem ratunkowym. Kobieta również przebywa w szpitalu.

Do późnych godzin popołudniowych na miejscu pracowała grupa dochodzenio- śledcza z zabrzańskiej komendy. Nikt z pozostałych lokatorów w wyniku zdarzenia nie ucierpiał. Nie była również zarządzana ewakuacja budynku. Przybyli na miejsce funkcjonariusze służby celno-skarbowej zabezpieczyli 30 litrów cieczy o różnej zawartości procentowej alkoholu etylowego. Czynności w sprawie trwają.


Źródło: KMP Zabrze

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.