Wiadomości z Zabrza

Pomóż Przedszkolu nr 46 zbudować podwórko marzeń. Trwa zbiórka na rzecz jego rozbudowy

  • Dodano: 2022-02-10 14:00, aktualizacja: 2022-02-10 17:43

Przedszkole nr 46 w Zabrzu prowadzi zbiórkę na rzecz rozbudowy podwórka i wyposażenia go w bezpieczne i gwarantujące dobrą zabawę urządzenia. Wszystko to na rzecz najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Zbiórka na rzecz zabrzańskiego przedszkola

Trwa zbiórka na rzecz rozbudowy podwórka przy Przedszkolu nr 46 w Zabrzu, zlokalizowanego przy ulicy Pokoju 37. W planach znajduje się między innymi postawienie piaskownicy - statków i innych urządzeń do zabawy dla dzieci. Z uzbieranych funduszy udało się już zamówić część urządzeń (w tym piaskownicy) i do 15 maja zostaną one oddane do użytku.

Do tej pory Przedszkole nr 46 dzięki darczyńcom zorganizowało już kącik zabaw, który służy dzieciom z każdej grupy. Kącik ten wyposażony jest w rozwijające motorykę dziecka kształtki rehabilitacyjne różnego typu. Kształtki pokryte są materiałem skóropodobnym, a więc są łatwe do dezynfekcji i bezpieczne.

Wesprzyj Przedszkole nr 46 w Zabrzu

Aby pomóc przedszkolu w uzbieraniu środków na rozbudowę podwórka wystarczy wpłacić dowolną kwotę TUTAJ lub wziąć udział w licytacjach TUTAJ. Licytacje wystawionych przedmiotów odbywają się w komentarzach pod postem. Na licytację można przekazać przedmioty takie jak zabawki, książki, kosmetyki, biżuterię, gadżety, bony na usługi, rękodzieła i inne. Każda licytacja trwa maksymalnie 5 dni.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.