Policjanci z Zabrza przejęli kolejne automaty do nielegalnych gier hazardowych
Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych.
Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem 2 maszyn
Za naruszenie przepisów ustawy karno – skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu na terenie dzielnicy Helenka mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Dzisiaj wspólnie z rybnickimi funkcjonariuszami służby celno-skarbowej wkroczyli do salonu w dzielnicy Zabrze-Helenka, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty. W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli urządzenia, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.
Tagi:
policja







![Zabrzański Militarny Mikołaj 2025 [FOTORELACJA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/12/967670.informacja.jpg)











Dodaj komentarz