Wiadomości z Zabrza

Podsumowano kampanię "Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019"

  • Dodano: 2019-11-25 10:15

22 listopada, w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu, odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej pt. „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019”, zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Zabrzu.

W uroczystościach udział wzięli m.in.: zastępca prezydenta Miasta Zabrze – Krzysztof Lewandowski, Jan Szulik – przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zabrzu, radna Rady Miasta Zabrze Urszula Potyka oraz przedstawiciele Wydziału Oświaty zabrzańskiego magistratu, policji i straży miejskiej, a także dyrektorzy miejskich placówek oraz szkół.

W tegorocznej kampanii wzięło udział 45 placówek oświatowych, ponad 9251 uczniów, 151 nauczycieli oraz 1669 rodziców. W ramach kampanii młodzież uczestniczyła w licznych konkursach, które miały na celu rozwijanie różnych umiejętności i zainteresowań. W tym roku mieliśmy 50 laureatów.

W trakcie uroczystości zastępca prezydenta Miasta Zabrze – Krzysztof Lewandowski odebrał podziękowanie od organizatorów kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” za wkład i zaangażowanie Miasta Zabrze w organizację przedsięwzięć krzewiących trzeźwość oraz prozdrowotne i prospołeczne postawy wśród młodych Polaków.

Koordynatorami Kampanii na terenie miasta Zabrze są:

  • Urszula Koszutska – dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zabrzu,
  • Janina Wysocka – psycholog Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zabrzu,
  • Jan Szulik – przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zabrzu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również