Wiadomości z Zabrza

Pobił żonę i groził wysadzeniem mieszkania

  • Dodano: 2021-04-28 07:45, aktualizacja: 2021-04-28 08:10

Policjanci z piątego komisariatu zatrzymali mężczyznę, po tym, jak pobił swoją żonę i groził wysadzeniem mieszkania w powietrze. Prokurator wydał decyzję o zastosowaniu wobec 50-latka środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego oraz nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

W minioną niedzielę, 25 kwietnia, oficer dyżurny Komisariatu V Policji w Zabrzu otrzymał informację o awanturze domowej w jednej z rodzin mieszkającej na terenie Rokitnicy. Interweniujący policjanci ustalili, że 50-latek będąc pod wpływem alkoholu, wszczął awanturę domową podczas której, kilka razu uderzył w twarz swoją żonę, a ponadto groził wysadzeniem mieszkania w powietrze. Awanturnik był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W konsekwencji mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

26 kwietnia 50-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Zabrzu. Decyzją prokuratora wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również