Wiadomości z Zabrza

"Opowieść Wigilijna" Teatru Piasku Tetiany Galitsyny

  • Dodano: 2023-10-24 07:45, aktualizacja: 2023-10-24 08:29

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny zaprasza na wyjątkowe premierowe przedstawienie "Opowieść Wigilijną" malowane piaskiem, światłem i śniegiem. To niezwykłe wydarzenie artystyczne odbędzie się 12 grudnia 2023 roku o godzinie 12.00 oraz 19.00.

Teatr Piasku - Opowieść Wigilijna

W tej niezwykłej interpretacji "Opowieści Wigilijnej" przygotowanej przez Teatr Piasku widzowie mogą spodziewać się czegoś zupełnie wyjątkowego. To sztuka, w której piasek staje się medium artystycznym, a światło i śnieg tworzą magię na scenie.

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny to doskonałe miejsce, aby przeżyć Bożonarodzeniową magię w niezwykły sposób. Podczas spektaklu zostaną ożywione historie, które są nam wszystkim dobrze znane, a jednocześnie zmuszą nas do zastanowienia się nad tym, co w życiu jest naprawdę ważne. To emocjonalna podróż, która pozostawi niezapomniane wrażenia.

Czas trwania spektaklu to około 1 godzina. Bilety w cenach 80, 90 i 100 zł są dostępne do nabycia na stronie internetowej Teatru Piasku (https://teatrpiasku.pl/) oraz w serwisie Biletyna.

Miejsce wydarzenia to Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, znajdujący się przy ulicy 3 Maja 91a.

Nie przegap okazji, by zanurzyć się w świecie malowanego piasku i magicznej opowieści wigilijnej w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny. To wyjątkowa okazja, by spędzić magiczny czas z rodziną i przyjaciółmi w przedświątecznym nastroju.

"Opowieść Wigilijna" Teatru Piasku Tetiany Galitsyny

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również