Wiadomości z Zabrza

Od ponad miesiąca regularnie okradał sklep

  • Dodano: 2021-01-15 07:00, aktualizacja: 2021-01-15 07:06

Zarzuty kradzieży usłyszał 26-letni mieszkaniec Świętochłowic, który okradał jeden ze sklepów w zabrzańskiej Helence. Łupem 26-latka były artykuły spożywcze o wartości ponad 2 tysięcy złotych. Mężczyzna został ujęty przez ochronę w okradanym sklepie i przekazany policjantom z piątego komisariatu.

Podczas przesłuchania 26-latek nie kwestionował swojej winy

Kawa i słodycze stały się łupem 26-latka, który z okradania sklepu w zabrzańskiej Helence uczynił sobie stałe źródło dochodu. Mężczyzna regularnie, od końca listopada ubiegłego roku odwiedzał sklep i kradł z niego towar, a jego wartość wyliczał tak, aby w przypadku wpadki nie zostać oskarżonym o przestępstwo a jedynie o wkroczenie. W sumie sklep oszacował wartość skradzionego towaru na 2 tysiące złotych. Podczas ostatniej wizyty w sklepie mężczyzna został zatrzymany, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów dotyczących przestępstwa kradzieży. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Losia

    zamknąc go na 10 lat a jego matke na 5 za to ze tak wychowała patologa.Skonfiskowac całej rodzinie wszystko co mają w domu i eksmisja na mróz, na każdym słupie wywiesic ich zdjecia , niech ludzie widzą!!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.