Wiadomości z Zabrza

Od czerwca #SZCZEPIMYSIĘ w CH Platan

  • Dodano: 2021-06-02 14:30

Od 1 czerwca w Centrum Handlowym Platan działa Mobilna Jednostka Szczepiąca. Każdy chętny może bezpłatnie zaszczepić się bez rejestracji i kolejek.

Centrum handlowe Platan we współpracy ze Śląskim Parkiem Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Zabrze dołączył do ogólnopolskiej akcji: OSTATNIA PROSTA!  #SZCZEPIMYSIĘ. Już od początku czerwca osoby chętne mają możliwość zaszczepienia się bez wcześniejszej rejestracji.

– To szansa na zaszczepienie się w dogodnym terminie, bez rejestracji i kolejek jednodawkową szczepionką Janssen Vacine firmy Johnson&Jonhnson – napisano w komunikacie na stronie internetowej CH Platan.

Jak wygląda szczepienie w CH Platan?

W punkcie szczepień w CH Platan jedyną dostępną szczepionką jest jednodawkowa szczepionka Janssen firmy Johnson&Johnson. Wszyscy chętni mogą zaszczepić się w godzinach od 9:00 do 18:00. Mobilna Jednostka Szczepiąca znajduje się w tylnej części galerii, koło kwiaciarni. Nie trzeba się rejestrować, wystarczy tylko przyjść i wypełnić formularz. Następnie konieczne jest przejście kwalifikacji do szczepienia. Jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań – personel medyczny wykona szczepienie. Na miejscu każdy pacjent dostanie potwierdzenie szczepienia i po 15 minutach może opuścić punkt szczepień.

– Wybierając się na szczepienie w CH Platan klienci mają możliwość wyboru dogodnego czasu wizyty, bez obawy przegapienia terminu. Mobilne jednostki szczepiące charakteryzują się także krótszymi kolejkami - to znakomite rozwiązanie dla osób żyjących w ciągłym biegu – przekazuje Ewelina Nowak-Olszowiec, regional marketing manager, NEPI Rockcastle.

Mobilne Jednostki Szczepiące działają również poza CH Platan. Personel medyczny dojedzie do każdego pacjenta na terenie Zabrza, który wyrazi chęć zaszczepienia się i pozytywnie przejdzie kwalifikację przed szczepieniem.

Od czerwca #SZCZEPIMYSIĘ w CH Platan

Komentarze (1)    dodaj »

  • Bogdan

    Pamiętacie te dyskusje, bo kogoś ta zaszczepili beż kolejki?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również