Wiadomości z Zabrza

"Niech Żyje Cyrk!" - 20-lecie Cyrku Korona

  • Dodano: 2012-10-22 15:15

Cyrk Korona obchodzi w tym roku Jubileusz 20-lecia, z tej okazji zawita do Zabrza ze specjalnym multimedialnym spektaklem pt. "Niech Żyje Cyrk!". Główną atrakcją widowiska będzie prezentowany przez Ludwiga Berouska - pokaz jedynych w Europie, białych lwów!

 
 
Na arenie będzie można zobaczyć gwiazdy telewizyjnego show "Mam Talent". Piotr "Ssnake" Wąsik zaprezentuje pokaz kontorsjonistyczny i napowietrzną gimnastykę na szarfach, a Helena Polachova znana z niemieckiej edycji programu będzie żonglowała piłkami footballowymi.  Zapierający dech w piersiach pokaz akrobatyczny przedstawi ukraińsko-włoski Duet Guidi - prezentujący  gry ikaryskie w rockowym stylu! O Państwa humor zadba polski mistrz clownady, znany dobrze wszystkim - Mr. Chap, laureat wielu prestiżowych festiwali sztuki cyrkowej.
 
Główną atrakcją sensacyjnego programu jest pokaz jedynych w Europie BIAŁYCH LWÓW!
 
W jubileuszowym spektaklu Cyrk Korona zaprezentuje także ponad 60 zwierząt z różnych zakątków świata. Wystąpią: dromadery, wielbłądy, zebry, lamy, konie, kuce, małpki, oraz zwierzęta z cyrkowej farmy, z ważącym półtorej tony bykiem Fernando na czele. 
 
Takiego show jeszcze w Polsce nie było! - Nie możesz tego przegapić!
 
Kilka słów o Cyrku Korona
 
Cyrk Korona, to największy i najpopularniejszy cyrk w naszym kraju. 
Od 1993 roku prezentuje międzynarodowe spektakle, które nie tylko bawią, ale także skłaniają do reflekcji, oraz sprawiają, że widz przenosi się w zupełnie inny świat. Przez 20 lat istnienia cyrku, spektakle obejrzało ponad 10 milionów entuzjastów sztuki cyrkowej, a na arenie zaprezentowano ponad 250 artystów, z 40 krajów.
 
Cyrk Korona jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Cyrków Europejskich (ECA).
Dyrektor mgr Lidia Król-Pinder jest prezesem oddziału (ECA) w Polsce, natomiast Thomas Pinder zasiada w komisji zajmującej się regulacjami prawnymi dotyczącymi sposobu przewozu i standaryzacji wanunków bytowych zwierząt cyrkowych. Honorowym Prezydentem Stowarzyszenia Cyrków Europejskich (ECA) jest Księżna Monako,  Stefania Grimaldi.
 
Odwiedź Cyrk Korona na Facebook'u i dowiedz się więcej.
 
Zapraszamy na występ Cyrku Korona do Zabrza
miejsce: ul. Jana Matejki, obok hali MOSiR
 
daty występów:
25 października, godz. 17:30
26 października, godz. 17:30
 
Kup bilety przez internet, w promocyjnych cenach na www.cyrk-korona.com.pl.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.