Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Nastolatkowie zatrzymani za pobicie

  • Dodano: 2016-03-18 07:45, aktualizacja: 2016-03-17 17:37
Kryminalni z I komisariatu zatrzymali dwóch nastolatków, którzy w salonie gier pobili mężczyznę. Po pobiciu sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. 17-latek za popełnione przestępstwo odpowie jak osoba dorosła, natomiast jego 16-letnim bratem zajmie się sąd rodzinny.
 
 
Do pobicia doszło 13 lutego w jednym z zabrzańskich salonów gier. Bracia w wieku 16 i 17 lat pobili 49-letniego mężczyznę, który dzień wcześniej wdał się z nimi w kłótnię. Nastolatkowie najpierw uderzyli mężczyznę w lokalu, a następnie wyciągnęli siłą i dokończyli bicie już na ulicy. Po całym zdarzeniu uciekli. Kryminalni z I komisariatu w wyniku podjętych czynności operacyjnych zatrzymali nieletnich sprawców. 17-latek w chwili popełnienia przestępstwa przebywał na przepustce z młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Trafił tam za liczne ucieczki z domu, a także włamania. Jego o rok młodszy brat również znany jest zabrzańskim policjantom. Zatrzymywany był za liczne kradzieże i zniszczenia mienia. Starszy z braci za pobicie odpowie już jak osoba dorosła. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia. O losie młodszego ze sprawców zadecyduje sąd rodzinny.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Samik

    Do poprzednika.. A kogo to jest wina ze patologia sie szerzy? Samych dzieci? Nie!! Doroslych i naszego chorego panstwa!! To jest prawdziwa patologia. Dopoki nasz kraj nie da dobrej, Z GODNYM ZAROBKAMI PRACY mlodym ludziom to tak sie bedzie dzialo. Dzisiaj ludzie po studiach nie moga znalezc pracy w naszym kraju. Oczywiscie mowie o pracy w wyuczonym kierunku bo na magazynia jak pakowacz na link produkcyjnej dziecko z przedszkola sobie poradzi.

  • zbyszek

    Zadnej litosci dla patalogii spolecznej wsrod mlodocianych .!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.