Wiadomości z Zabrza

Na scenie MOK-u Zabrzańska Scena Młodych wystawiła musical "Mały Książę" [FOTO]

  • Dodano: 2024-04-16 08:45, aktualizacja: 2024-04-16 09:11

Śląska Scena Młodych zawładnęła w ub. piątek sceną Miejskiego Ośrodka Kultury i sercami widzów za sprawą musicalu „Mały Książę”. Twórcza młodzież z pasją i zaangażowaniem pracowała przez kilka ostatnich miesięcy, aby zabrać publiczność w fascynującą podróż śladami bohaterów dzieła Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. To pierwsza produkcja Śląskiej Sceny Młodych, realizowana w trzech miastach w naszym województwie.

Opis spektaklu "Mały Książę"

Ile zostanie z książkowej historii Antoine de Saint-Exupery, jeżeli przeniesiemy Małego Księcia do naszych czasów? Zestawienie niczego nieświadomego bohatera z naszymi realiami z pewnością da odbiorcom wiele do myślenia. Postawi pytania, które być może sami musimy sobie zadać. Jak potoczy się historia chłopca, który porzucił swoją planetę?

Czas obliczyć straty, przejąć władzę nad losem, dać ponieść się przygodzie, oswoić emocje
i znaleźć swoje miejsce. To międzyplanetarna podróż pełna refleksji, młodzieżowy musical pełen koloru i muzyki. Reżyseria: Bartosz Banasik.

Kolejna okazja do zobaczenia „Małego Księcia” w MOK będzie już 1 i 4 czerwca.

Bilety w cenie 25 zł/os. do nabycia:- w serwisie Biletyna oraz w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury (czynna pn-pt . w godz. 7.00-15.00) i w kasie Kina ROMA (czynna w dni robocze w godz. 14.00-21.00, w weekend w godz. 18:00-20:00).

Dodatkowe informacje można uzyskać u Organizatora pod nr. tel. 733 732 068.

Śląska Scena Młodych to kolektyw stowarzyszeń działających w trzech miastach, na który składa się: Rudzka Scena Młodych, Zabrzańska Scena Młodych i Katowicka Scena Młodych. Ich głównymi polami działań jest edukacja kulturalna i rozwój artystyczny dzieci i młodzieży. W ramach prowadzenia zajęć z obszaru aktorstwa, tańca i śpiewu tworzy nowe produkcje teatralne z młodzieżą z województwa. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również