Wiadomości z Zabrza

Młoda kobieta chciała skoczyć z wiaduktu nad zabrzańskim odcinkiem A4

  • Dodano: 2020-05-06 08:45, aktualizacja: 2020-05-06 08:57

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego z zabrzańskiej „jedynki” uratowali młodą kobietę, która chciała skoczyć z wiaduktu nad zabrzańskim odcinkiem A4. Dzięki ich zdecydowanej reakcji nie doszło do tragedii.

To kolejny raz, gdy stróże prawa z Zabrza ratują ludzkie życie

W poniedziałek tuż przed północą do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu zadzwonił mężczyzna i poinformował, że jego córka, że chce skoczyć z mostu. Informacja ta została błyskawicznie przekazana patrolom, które były najbliżej miejsca zdarzenia. Jako pierwsi na miejsce przybyli mundurowi z zabrzańskiej „jedynki”. Gdy dotarli na miejsce, kobieta stał już po zewnętrznej stronie barierki. Dzięki opanowaniu policjantów i umiejętnie poprowadzonej rozmowie mundurowi zbliżyli się do desperatki na, tyle że zdołali chwycić ją i wciągnąć na wiadukt. Młoda mieszkanka Zabrza została przekazana pod właściwą opiekę.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Antykalisz

    Sylwiu Gerlaczek czy aby raz przeczytałaś to co wcześniej napisałaś . To jeden wielki bełkot. Wstyd. Poza tym wiaduk i most to dwie różne budowle..

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.