Wiadomości z Zabrza

Marcin Świetlicki i Mariusz Czubaj wystąpili w zabrzańskiej Oficynie

  • Dodano: 2020-09-16 17:00

Tych dwóch mężczyzn na scenie, to wręcz mieszanka wybuchowa. Marcin Świetlicki i Mariusz Czubaj wystąpili wspólnie w czwartkowe popołudnie na scenie w Oficynie, prezentując literaturę i muzykę jako nadspodziewane uzupełnienie.

Duet (nie)doskonały

Jeden pisze głównie poezje, drugi kryminały. Jednak wspólne zainteresowanie literaturą i muzyką spowodowało, że razem wchodzą na scenę i koncertują. Ich wspólny występ w Zabrzu podzielony był na słowo mówione, dzięki któremu można było poznać obie osobowości, a także na cześć muzyczną, jazzową, podczas której Marcin Świetlicki prezentował swój talent poetycki, a Mariusz Czubaj uzupełniał go dźwiękami saksofonu altowego.

Oczywiście, jak zawsze, osoby zainteresowane twórczością literacką obu panów zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zabrzu. Książki i audiobooki Mariusza Czubaja dostępne są tutaj, a tu znajdziemy listę publikacji Marcina Świetlickiego.

ZOBACZ RELACJĘ ZE SPOTKANIA

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „To lubię. Czytelnicy dzielą się pasjami”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.