Wiadomości z Zabrza

Madzia potrzebuje naszej pomocy!

  • Dodano: 2018-02-06 15:15

U 10-letniej Madzi zdiagnozowano guza skrzyżowania nerwów wzrokowych i podwzgórza. Dziewczynka nie poddaje się i walczy o zdrowie. Możemy jej pomóc!

Spokojne życie małej zabrzanki przerwały uciążliwe bóle głowy i towarzyszące im wymioty. Kiedy leki przeciwbólowe nie przynosiły ulgi, rodzice Madzi udali się do lekarza. Diagnoza: guz skrzyżowania nerwów wzrokowych i podwzgórza brzmiała jak wyrok. Madzia wraz z rodziną rozpoczęli walkę z chorobą - od sierpnia dziewczynka, podopieczna Fundacji Iskierka, stale przebywa na oddziale w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Jest pod opieką lekarzy, a mama stale towarzyszy jej w tych trudnych chwilach.

Madzia uwielbia książki, taniec i zwierzęta - chciałaby zostać kiedyś właścicielem owczarka niemieckiego. Może jej marzenie się spełni? Na razie przed zabrzanką jeszcze długie leczenie oraz rehabilitacja. Rodzina dziewczynki potrzebuje pomocy finansowej, która usprawni cały proces związany z leczeniem. Pomóc może każdy z nas przesyłając darowiznę za pośrednictwem Fundacji Iskierka tutaj lub przekazując dziewczynce swój 1 proc. podatku. Poniżej dane:

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, A. Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
59 1050 0099 6781 1000 1000 0690
1% KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Magdalena MAJCHER”

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również