Wiadomości z Zabrza

Koleje Śląskie: poznaj szczegóły oferty SENIOR 60+!

  • Dodano: 2023-09-01 13:15

Koleje Śląskie ofertę SENIOR 60+ kierują do osób, które ukończyły 60 lat i nie posiadają innych ustawowych ulg, np. nie nabyły jeszcze praw emerytalnych. 

W ramach oferty można nabyć bilety:

  • jednorazowe na przejazd w jedną stronę lub „tam i z powrotem”, 
  • miesięczne odcinkowe imienne na przejazdy „tam i z powrotem”.

Gdzie zakupić bilet w ramach oferty SENIOR 60+?

Tu możliwości jest wiele. Bilety można kupić w punktach odprawy, w biletomatach, przez elektroniczne kanały sprzedaży, z zaznaczeniem, że zakupu można dokonać najwcześniej na 14 dniu przed dniem wyjazdu lub pierwszym dniem ważności biletu imiennego miesięcznego. 

Bilety można nabyć również na pokładzie pociągu u drużyny konduktorskiej – wyłącznie w dniu wyjazdu lub w pierwszym dniu ważność biletu imiennego miesięcznego. 

Ile kosztują bilety?

Ceny jednorazowych biletów na przejazdy Kolejami Śląskimi w ramach oferty SENIOR 60+ rozpoczynają się już od 3,94 zł (3,56 zł – kanały elektroniczne i biletomaty) na trasie do 5 km. 

Senior podróżujący na trasie Katowice – Wisła Głębce, wybierając opcję „tam i z powrotem” może zaoszczędzić w stosunku do biletu normalnego prawie 10 zł

Podobnie jest z biletami imiennymi miesięcznymi, które przydadzą się np. aktywnym zawodowo seniorom. Dla podróżujących na trasie Gliwice – Katowice – Gliwice (odległość 27 km) koszt biletu to 192,15 zł (173,86 zł – kanały elektroniczne i biletomaty).

Szczegóły oferty: https://bit.ly/Senior-60

Życzymy udanej podróży! 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również