Wiadomości z Zabrza

Dzisiaj ruszają koncerty z okazji otwarcia nowych centrów przesiadkowych!

  • Dodano: 2024-02-08 09:30

Już w najbliższą sobotę dojdzie do oficjalnego uruchomienia zabrzańskich centrów przesiadkowych. Dla mieszkańców Zabrza zostaną z tej okazji przygotowane dwa koncerty. Na scenie w Rokitnicy wystąpi Skolim a w centrum miasta Matt Palmer i Verba.

Otwarcie nowoczesnych obiektów z przytupem

Mieszkańcy Zabrza długo czekali na ten moment. Po długiej i wymagającej pracy wykonawców nowoczesne centra przesiadkowe znajdujące się przy ulicy Goethego i ulicy Krakowskiej w końcu zostały ukończone i niebawem zostaną oddane do użytku mieszkańców. Oba centra zostaną uruchomione w sobotę 10 lutego, jednak zanim to nastąpi, na zabrzan czekają koncerty, podczas których odbędzie się oficjalne otwarcie obiektów.

– Zapraszam do udziału w wydarzeniach, podczas których wspólnie otworzymy nowe centra przesiadkowe przy ul. Goethego i ul. Krakowskiej. Pogoda jest nam niestraszna, bo koncerty odbędą się pod zadaszeniem obiektów – przekazała Małgorzata Mańka Szulik w mediach społecznościowych.

Podczas otwarcia centrum przesiadkowego w Rokitnicy w czwartek 8 lutego na scenie wystąpi Skolim. Na koncercie w centrum miasta, który odbędzie się w piątek 9 lutego na scenie zobaczymy Verbę oraz Matta Palmera. Oba wydarzenia rozpoczną się o godzinie 16:00.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Zabrzański obywatel

    Miasto te pieniądze za koncerty , by na porządki przeznaczyło albo dla przedszkoli , szkół na wymianę ogrodzeń itp.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również