Wiadomości z Zabrza

Dwóch motocyklistów poszkodowanych w wypadkach

  • Dodano: 2015-08-03 08:15, aktualizacja: 2015-08-01 11:51

Policjanci zabrzańskiej komendy prowadzą czynności w sprawie dwóch wypadków drogowych, do których doszło w miniony czwartek na zabrzańskich drogach. W obu przypadkach kierujące samochodami osobowymi nie udzieliły pierwszeństwa przejazdu motocyklistom. Mężczyźni z ogólnymi potłuczeniami ciała zostali hospitalizowani.

Czwartkowe popołudnie obfitowało w wydarzenia drogowe z udziałem motocyklistów. Policjanci zabrzańskiej drogówki dwukrotnie podejmowali czynności przy wypadkach. Tuż po godzinie 13.00 na ulicy Mielżyńskiego doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. 35-letnia kierująca fiatem stilo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklem marki Yamaha. W wyniku zdarzenia, 63-letni motocyklista doznał złamania palca wskazującego lewej ręki i stłuczenia miednicy.

Do drugiego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Paderewskiego i Miłej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kilka minut po godzinie 18.00, kierująca oplem astrą również nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklem marki BMW. 42-letni motocyklista z ogólnymi potłuczeniami ciała został hospitalizowany. Wszyscy uczestnicy czwartkowych zdarzeń drogowych byli trzeźwi.

Zabrzańscy policjanci przypominają wszystkim uczestnikom ruchu drogowego o zachowaniu bezpieczeństwa w trakcie prowadzenia swoich pojazdów, a także przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i kulturalną jazdę.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.