Wiadomości z Zabrza

Deszcz zalał torowisko tramwajowe

 • Dodano: 2010-05-17 12:45
Deszcz zalał torowisko tramwajowe

Silne opady deszczu spowodowały spore utrudnienie w ruchu drogowym na terenie Zabrza. Jak podają policjanci ruchu drogowego zalaniu uległo torowisko tramwajowe przy ulicy Makoszowskiej, a także jezdnie przy ulicy Legnickiej oraz Ofiar Katynia.

W związku z powyższym nie kursuje tramwaj linii nr 3 ( Mikulczyce – Makoszowy ), a w rejonie ulic Legnickiej oraz Ofiar Katynia należy skorzystać z objazdów. Dla kierowców jadących przez Makoszowy w kierunku Przyszowic zalecamy objazd przez Kończyce ulicą Paderewskiego do ulicy Chudowskiej, a następnie do ulicy Gliwickiej, natomiast dla kierowców jadących z Zabrza do Rokitnicy proponujemy skorzystanie z objazdu ulicą Budowlaną, Młodzieżową do ulicy Krakowskiej.

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • sztrahecla

  właśnie się dowiedziałam ze mikulczyce są przejezdne-droga w lepszym stanie niz wczoraj -oby tak dalej

 • sztrahecla

  z tego co mi wiadomo wczorajMikulczyce były zalane,sądzę że bardzo trudno będzie się tam dostać,chyba że do jutra woda będzie opadać w co raczej wątpię

 • alice

  Nawet jeśli tramwaj nie jeździ, to z dworca autobusowego są autobusy linii np. 617, 83, 14- jeżdżą do Mikulczyc i z tamtej strony Zabrza nie ma problemów z podtopieniami. Jeśli "trójka" nie jeździ to dlatego, że Makoszowy są zalane. Trasa "trójki" prowadzi z Mikulczyc, przez Centrum do Makoszowy i z powrotem.

 • z północy

  Mamy pytanie do mieszkańców Zabrza. Jutro mam zamiar wybrać sie do Waszego miasta tylko nie wiem, czy aktualna sytuacja pozwala na dostanie sie z Dworca PKP na ulice Tarnopolska w okolice przystanku tramwajowego mikulczyce-ratusz? Czytałem, że wczoraj nie jezdził tramwaj nr 3 ktorym tą trase mozna pokonoac, ale jak to wygląda dzisiaj? Jesli nie tramwaj to moze autobus, a moze w ogole ta trasa nie jest przejezdna? Dziekuje za wszelkie informacje

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.