Wiadomości z Zabrza

Demonstrował jazdę na jednym kole, a następnie przejechał na czerwonym świetle [WIDEO]

  • Dodano: 2020-08-21 08:30, aktualizacja: 2020-08-21 08:48

Policjanci z zabrzańskiej drogówki zatrzymali do kontroli motocyklistę, który na al. Korfantego najpierw stworzył zagrożenie, jadąc na jednym kole, a następnie przejechał na czerwonym świetle.

Nieodpowiedzialny kierowca został ukarany wysokim mandatem

Apelujemy o zdrowy rozsądek – często to właśnie przez nieodpowiedzialne zachowanie na drogach giną ludzie.

Policjanci z zabrzańskiej drogówki zatrzymali do kontroli motocyklistę, który lekceważąc przepisy, demonstrował jazdę na jednym kole, a następnie przejechał na czerwonym świetle. 24-letni motocyklista swoimi "popisami" stworzył zagrożenie nie tylko dla innych pojazdów, ale i dla pasażera, który z nim jechał. Nieodpowiedzialne zachowanie 24-letniego mieszkańca woj. mazowieckiego zarejestrował policyjny wideo rejestrator. Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na 24-latka mandaty karne na łączną kwotę tysiąca złotych i 12 punktów karnych. 

Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu drogowego. Tych podróżujących jednośladami, a także kierujących samochodami o przestrzeganie przepisów oraz wzajemny szacunek na drodze.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mieszkaniec

    Po 3-go Maja (szczególnie w weekendy) szarżują w kółko nie gorsi - i nawet ich nie słychać w miejscowym komisariacie - chociaż słyszy i widzi ich cała dzielnica.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.