Wiadomości z Zabrza

Demonstrował jazdę na jednym kole, a następnie przejechał na czerwonym świetle [WIDEO]

  • Dodano: 2020-08-21 08:30, aktualizacja: 2020-08-21 08:48

Policjanci z zabrzańskiej drogówki zatrzymali do kontroli motocyklistę, który na al. Korfantego najpierw stworzył zagrożenie, jadąc na jednym kole, a następnie przejechał na czerwonym świetle.

Nieodpowiedzialny kierowca został ukarany wysokim mandatem

Apelujemy o zdrowy rozsądek – często to właśnie przez nieodpowiedzialne zachowanie na drogach giną ludzie.

Policjanci z zabrzańskiej drogówki zatrzymali do kontroli motocyklistę, który lekceważąc przepisy, demonstrował jazdę na jednym kole, a następnie przejechał na czerwonym świetle. 24-letni motocyklista swoimi "popisami" stworzył zagrożenie nie tylko dla innych pojazdów, ale i dla pasażera, który z nim jechał. Nieodpowiedzialne zachowanie 24-letniego mieszkańca woj. mazowieckiego zarejestrował policyjny wideo rejestrator. Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na 24-latka mandaty karne na łączną kwotę tysiąca złotych i 12 punktów karnych. 

Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu drogowego. Tych podróżujących jednośladami, a także kierujących samochodami o przestrzeganie przepisów oraz wzajemny szacunek na drodze.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mieszkaniec

    Po 3-go Maja (szczególnie w weekendy) szarżują w kółko nie gorsi - i nawet ich nie słychać w miejscowym komisariacie - chociaż słyszy i widzi ich cała dzielnica.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.