Wiadomości z Zabrza

Bił i dusił swoją matkę żądając pieniędzy. 36-latek został tymczasowo aresztowany

  • Dodano: 2020-03-16 09:00

Sąd Rejonowy w Zabrzu przychylił się do wniosku śledczych o tymczasowy areszt dla 36-latka.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów tuż po zgłoszeniu jego napadu na matkę. Najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami.

Za rozbój mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia


Sprawą 36-letniego mieszkańca centrum Zabrza zajęli się policjanci z „jedynki”. Mężczyzna niejednokrotnie dopuszczał się szeregu wykroczeń, w przeszłości był też karany za składanie fałszywych zeznań i posiadanie narkotyków. Policjanci znali go jako osobę nadużywającą alkoholu i środków odurzających. 36-latek nigdzie nie pracował, mieszkał ze swoją matką i był na jej utrzymaniu. W minioną środę 36-latek po raz kolejny trafił w ręce policjantów. Mężczyzna został zatrzymany chwilę po zgłoszeniu, które złożyła jego matka. Według ustaleń śledczych zatrzymany, będąc pijanym, bił swoją matkę i dusił, żądając przy tym pieniędzy. Następnie ukradł jej kilkadziesiąt złotych. We wtorek 36-latek usłyszał zarzuty rozboju, za popełnienie którego grozi mu do 12 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mieszkaniec

    Jedynym czego można takiemu - to życzyć by jego dzieci kiedyś postępowały z Nim w taki sam sposób. Inna kara już nie zadziała.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.