Wiadomości z Zabrza

Areszt dla mężczyzny, który napadł na 3 kobiety

  • Dodano: 2018-01-15 10:45

Wracamy do sprawy, o któej już pisaliśmy na naszym portalu.

Mężczyzna, który w centrum miasta napadał na kobiety, został zatrzymany przez zabrzańskich policjantów.

Na wniosek prokuratury, sąd aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Za usiłowanie zgwałcenia i doprowadzenia do innej czynności seksualnej mężczyźnie grozi kara 12 lat więzienia. Kara ta może zostać zwiększona o połowę, gdyż podejrzany działał w warunkach recydywy.

Do zdarzeń z udziałem mężczyzny doszło w grudniu 2017 roku i styczniu 2018 roku w rejonie przejścia podziemnego przy ulicy Damrota. Mężczyzna dopuścił się trzech napaści na kobiety, które wczesnym rankiem przechodziły w tej okolicy. Zabrzańscy policjanci prowadzili intensywne czynności zmierzające do ustalenia personaliów mężczyzny, a także jego zatrzymania. Podjęto również działania mające zwiększyć bezpieczeństwo w rejonie tunelu. Dzięki tym działaniom podejrzany został zatrzymany i osadzony w policyjny areszcie. Zatrzymany to 53-letni mieszkaniec Zabrza, który wcześniej był już karany za przestępstwa na tle seksualnym. Na wniosek prokuratury zabrzański sąd aresztował go na 3 miesiące. Za usiłowanie zgwałcenia i doprowadzenia do innej czynności seksualnej mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia. Kara ta może zostać zwiększona o połowę, gdyż podejrzany działał w warunkach recydywy.

http://www.slaska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/64/64-469467.mp4

Komentarze (2)    dodaj »

  • janusz

    Jedną coś widzi ślepa powie koleżanka i nie winnego człowieka podejrzewają co się do kobiet nie odzywal nie zaczepiał nigdy ale że stoi gdzieś to musi być winny.bo stać teraz nie można nigdzie.tylko jak ten facet tam stal w tunelu nie spadł ani włos żadnej kobiecie tylko jak go nie było wydarzył się przypadek.dobrze że nie mojej żonie i córce.a [...]y pisać to trzeba być pewnym na 100000000000000000000%a nie siać ferment i policje w błąd wprowadzać trzy osoby nie widziały jak facet wygląda tylko oskarżać nie winna osobę..to jest powalone we mnie pisać coś takiego robić taka siarę w Zabrzu i zamęt policji.

  • janusz

    I jak wygląda ten facet jak ten co stał w tunelu.to trzeba nie mieć. Rozumu oczerniać niewinna osobę mówiłem że prawda wyjdzie na moje.i tak jest dlatego jak coś kobiety piszecie to się zastanówcie dwa razy a nie pisać [...]y że ktoś gdzieś stoi to zaraz winny.macie muzy to musicie nim wykorzystujcie go dobrze

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również