Wiadomości z Zabrza

Absolwent Salezjańskiego ZSP w Zabrzu wicemistrzem świata w negocjacjach

  • Dodano: 2024-04-18 07:45, aktualizacja: 2024-04-18 07:51

Paweł Urzenitzok, absolwent zabrzańskiego gimnazjum i liceum Salezjańskiego Zespołu Szkół Publicznych im. św. Dominika Savio w Zabrzu, zdobył wraz z drużyną wicemistrzostwo świata w negocjacjach. Finał mistrzostw odbył się 5 i 6 kwietnia w Niderlandach.

Pierwszy raz od dekady drużyna z Polski znalazła się na podium!

Drużyna składała się z: Pawła Urzenitzoka (Uniwersytet Śląski), Aleksandra Łabucia  (Szkoła Główna Handlowa) i Dominika Zdebika  (Uniwersytet Śląski) oraz trenera Bartosza Dominikowskiego. Po kilku rundach eliminacyjnych polski zespół dostał się do finału The Negotiation Challenge, gdzie rywalizował w gronie 16 najlepszych drużyn negocjacyjnych na świecie. Warto podkreślić, że w tegorocznych Mistrzostwach Świata brały udział najlepsze uczelnie na świecie, m.in: Harvard Business School, Georgetown University, Princeton University, HHL Leipzig Graduate School of Management czy HEC Paris.

– Zdobycie srebrnego medalu na Mistrzostwach Świata pokazuje nam, że ciężka praca naprawdę się opłaca, i że wspólnie możemy osiągnąć niesamowite rzeczy. To daje nam dodatkową motywację i chęci, żeby dalej się rozwijać. Mam nadzieję, że nasz sukces zainspiruje także innych, żeby nieustannie dążyć do swoich marzeń, mimo napotykanych trudności – komentuje Paweł Urzenitzok.

Uczestnicy turnieju musieli wykazać się swoimi zdolnościami w negocjacjach, które były oceniane pod kątem warunków wynegocjowanego kontraktu, wpływu negocjacji na relację z partnerami negocjacyjnymi oraz opinii ekspertów o sposobie prowadzenia negocjacji. Ocena jury obejmowała analizę zastosowanych technik i strategii negocjacyjnych oraz skuteczność ich wdrożenia przez zespoły.

Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również