Wiadomości z Zabrza

34-letni zabrzanin ugodził nożem byłą partnerkę i znajomego

  • Dodano: 2021-06-25 16:00

Policjanci z zabrzańskiej jedynki zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem byłą partnerkę oraz znajomego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, były konkubent nie akceptował tego, że kobieta spotyka się już z innym mężczyzną. W czwartek sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Mieszkaniec Zabrza zaatakował nożem byłą partnerkę oraz znajomego

Sąd Rejonowy w Zabrzu na wniosek śledczych zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 34-letniego mieszkańca Zabrza. Mężczyzna dwa razy usiłował przy użyciu noża dokonać trwałego oszpecenia swojej byłej partnerki, atakują nożem w okolice twarzy.

Mężczyzna zaatakował też wspólnego znajomego, zadając mu cios nożem w plecy. Kryminalni z pierwszego Komisariatu Policji w Zabrzu po zebraniu materiału dowodowego doprowadzili 34-latka do Prokuratury Rejonowej w Zabrzu, gdzie mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również