Wiadomości z Zabrza

31-letni mężczyzna wyskoczył z okna zabrzańskiego szpitala [Aktualizacja]

  • Dodano: 2021-04-15 19:45, aktualizacja: 2021-04-16 12:04

W czwartek, 15 kwietnia, w zabrzańskim szpitalu rozegrał się dramat. Młody mężczyzna wyskoczył z okna znajdującego się na pierwszym piętrze.


Do zdarzenia doszło przed godziną 12.30. Wtedy też do dyżurnego KMP w Zabrzu wpłynęło zgłoszenie o upadku mężczyzny z wysokości. Śledztwo pod nadzorem prokuratora w tej sprawie trwa, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-mężczyzna wyskoczył z okna znajdującego się na pierwszym piętrze szpitala w Zabrzu przy ul. 3 Maja. Poszkodowany w stanie ciężkim trafił od razu na blok operacyjny.

W piątek, 16 kwietnia, okazało się, że mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł w wyniku odniesionych ran. Jego ciało zostało zabezpieczone do dyspozycji prokuratury, która zajmuje się ustaleniem okoliczności zdarzenia. Dlaczego 31-latek zdecydował się na skok z okna? Pod uwagę brane jest samobójstwo.

10 lat temu z okna szpitala wyskoczył 64-latek

Przypomnijmy, że to nie pierwszy taki przypadek w Zabrzu. 16 czerwca 2011 roku do tragedii doszło w zabrzańskim szpitalu przy ulicy Curie Skłodowskiej. Wtedy 64-pacjent wyskoczył z okna znajdującego się na III piętrze lecznicy. Zginął na miejscu.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Kasia

    Damian spoczywaj w spokoju niech ziemia będzie ci lekka a zawsze pozostaniesz w naszej pamięci

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.