Wiadomości z Zabrza

31-letni mężczyzna wyskoczył z okna zabrzańskiego szpitala [Aktualizacja]

  • Dodano: 2021-04-15 19:45, aktualizacja: 2021-04-16 12:04

W czwartek, 15 kwietnia, w zabrzańskim szpitalu rozegrał się dramat. Młody mężczyzna wyskoczył z okna znajdującego się na pierwszym piętrze.


Do zdarzenia doszło przed godziną 12.30. Wtedy też do dyżurnego KMP w Zabrzu wpłynęło zgłoszenie o upadku mężczyzny z wysokości. Śledztwo pod nadzorem prokuratora w tej sprawie trwa, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-mężczyzna wyskoczył z okna znajdującego się na pierwszym piętrze szpitala w Zabrzu przy ul. 3 Maja. Poszkodowany w stanie ciężkim trafił od razu na blok operacyjny.

W piątek, 16 kwietnia, okazało się, że mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł w wyniku odniesionych ran. Jego ciało zostało zabezpieczone do dyspozycji prokuratury, która zajmuje się ustaleniem okoliczności zdarzenia. Dlaczego 31-latek zdecydował się na skok z okna? Pod uwagę brane jest samobójstwo.

10 lat temu z okna szpitala wyskoczył 64-latek

Przypomnijmy, że to nie pierwszy taki przypadek w Zabrzu. 16 czerwca 2011 roku do tragedii doszło w zabrzańskim szpitalu przy ulicy Curie Skłodowskiej. Wtedy 64-pacjent wyskoczył z okna znajdującego się na III piętrze lecznicy. Zginął na miejscu.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Kasia

    Damian spoczywaj w spokoju niech ziemia będzie ci lekka a zawsze pozostaniesz w naszej pamięci

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.