Wygraj wolność po raz III – z zakładu karnego na boisko [ZDJĘCIA]
W hali MOSiR odbył się dziś wyjątkowy mecz, w którym wzięli udział m.in. więźniowie zakładu karnego w Zabrzu oraz byli osadzeni, podopieczni Fundacji Pomost.
W szranki stanęło 5 drużyn:
- ZK Zabrze,
- ZK Strzelce Opolskie,
- drużyna Ośrodka Leczenia Uzależnień w Zabrzu,
- Młodzieżowi Liderzy Profilaktyki,
- FC Pomost.
Sporo emocji, zdrowa rywalizacja i wspólna gra jako metoda resocjalizacji. Na płycie boiska razem zagrali byli i obecni więźniowie, ich wychowawcy i działacze społeczni, w tym także ludzie młodzi, kilkunastoletni.
To już III turniej “Wygraj wolność”, mieliśmy okazję pojawić się na nim z aparatem.
Tagi:
Zakład Karny![Wygraj wolność po raz III - z zakładu karnego na boisko [ZDJĘCIA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2018/11/909755.informacja.jpg)


![Siedem dni, wiele scen i jeszcze więcej emocji! TOP wydarzenia w regionie [27.02 – 05.03]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/02/ChatGPT-Image-26-lut-2026-21_42_31.png)
















Dodaj komentarz